Už zase doma

Cestou z letiště sněží. Hm. Budím se ve dvě hodiny ráno kvůli časovému posunu a už nemůžu usnout. Zoufalý sleduji nahrané díly Zoufalých manželek. Celý den v práci jsem jak praštěný palicí. Resty chce každý mít vyřešeny pokud možno ještě dnes. eReSo se mi zdá nějaký silný. Musim se nutit abych jezdil vpravo. Místo blinkru mačkám stěrače. Policie pomáhá a chrání buzerací řidičů. Pošta mi není schopná donést balík do obchodu, protože je to prý odesláno jako dopis, ale je to tak veliké že to pošťačka nemůže unést a neví jak mi to mají doručit. Jak to asi udělali v Číně, že to došlo až na Rumburkskou poštu?

I v místní samce mají kiwi, tak proč za ním jezdit až na druhý konec světa? Přivítání doma bylo úžasné. Postel a povlečení je skoro stejně tak příjemné jako v Hyatt Incheon Seoul *****. Runcajz chutná skoro stejně dobře jako snídaně v Koreii. Polévka na pěší zóně u vietnamců je lepší jak jídlo v letadle a nenutí mě tam sedět 12 hodin. Kámoši mě zvou do sauny a na pivo. No není ten život super? Tam a vlastně i tady..

This entry was posted in Nový Zéland a Fiji 2008. Bookmark the permalink.

2 Responses to Už zase doma

  1. Olda Vodrážka says:

    Ahoj, budu nocovat v Incheonu po ceste z AUS domu. Chci se zeptat, jak probiha transit na ubytovani, jake jidlo jste dostali a zda je zajistena preprava nebo se musi na hotel pesky. Je to, pry, blizko.
    Diky Olda

  2. Marian Matys says:

    Ahoj, buď v klidu, už na Tebe budou čekat, převezou Tě (je to fakt kousek), špičkové ubytování, jídlo jen ráno, naprosto královská snídaně (losos nejvyšší kvality kupř.)
    Mário

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.