U:fon mobil – super vysílačka s bezkonkurenčním pokrytím

Tak je to tady. V Rumburku máme pokrytí sítě U:fon. Pravda, je to už delší dobu, ale teprve teď stojí za to o jejich síti uvažovat díky tarifu „ZA NULA“.

V ComTELu jsme začali prodávat předplacené karty U:fon. V čem je to tak zajímavé?

1. U:fon je síť pracující na „staré“ frekvenci (alá NMT) takže jejich SIM karta (ona to vlastně není ani klasická SIM karta, byť tak vzhledově vypadá) nefunguje v normálních mobilech

2. Pokrytí – směrem do Jindřichova to je slabé až bídné, na Rafandě musím být v okně abych si zavolal, ale v centru města to docela jde, zrovna tak na Podhájí a směrem na Křečany je to dobré, dále pak Krásná Lípa je super a zajímavé je i dobré pokrytí v Doubicích.. Mapu pokrytí najdete zde.

3. Tarif – za telefon zaplatíte 2990 Kč (u nás 2890 Kč) a máte v tom VOLÁNÍ ZDARMA VE VLASTNÍ SÍTI NAVŽDYCKY. Proto říkám, že to je výborná vysílačka. Pokud si budete volat jen mezi sebou, nezaplatíte nikdy ani korunu. Pokud zavoláte do jiné sítě, zaplatíte 4,90 Kč za každou minutu. SMS vás pak přijde na 1,50 Kč. Neplatíte žádný paušál, jen vám jednou měsíčně přijde vyúčtováno co jste si provolali (pokud využijete nějakou placenou službu, pokud budete volat jen do vlastní sítě tak účet nepřijde vůbec).

Má to smysl? Ale jo. Pokrytí je mizerné, ale ta cena to vyrovnává. Mobil za necelé tři tisícovky s nekonečným voláním zdarma si bude moci koupit jen prvních 10 tisíc zákazníků, pak ta legrace vyjde na tisícovek pět.

Máte-li zájem, objednávejte zde a vyzvedněte si jej u nás na krámě, zásoby se tenčí.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.