Přeposílání zásilek z Číny–Tiptrans

Poměrně často se mi stává, že lidi co vědí že jsem v Číně shánějí nějaký produkt, nebo řeší dopravu apod. Vždycky jsem to řešil nějak individuálně, ale po čase jsem se rozhodl z toho udělat službu. Oproti jiným “známým v Číně” mám velikou výhodu v tom, že vlastním sklad jak v Číně tak v Hong Kongu a především mám lidi, kteří jsou schopni sehnat požadované produkty, ať už nákupem na populárním Taobao (které není ani v angličtině, pouze v čínštině a přitom jde o obrovský obchod) nebo Tmall apod.

Nabízíme tedy přeposílání zásilek z Číny. Po registraci v našem systému Tiptrans dostanete svoji adresu v Číně (případně v Hong Kongu) a můžete si tam nechat posílat zásilky, které následně přepošleme k vám domů. Můžeme samozřejmě vyřídit celý nákup za vás, pokud máte problém s komunikací. A můžeme i sehnat produkt po kterém pátráte.

Cílíme jak na jednotlivce, kteří si potřebují občas něco koupit – ti mají účet zdarma, pouze platí za odchozí zásilku $5 a případně za konsolidaci dalších $5, tak na častější odesílatele – ti si mohou předplatit Premium Personal účet, kde mají výše uvedené služby zdarma, ale platí $10 měsíčně. Poslední možností je Business Premium účet pro firmy, který stojí $20 měsíčně, ale mají levnější doplňkové služby, větší nabídku služeb které se hodí pro podnikatele a větší prostor pro balíky.

Osobně si myslím, že to je fantastická služba pro každého, kdo obchoduje s Čínou. Máme totiž veliké slevy na poštovném proti běžným ceníkům expresních služeb jako DHL, UPS, TNT, EMS apod., a ty komplet přepouštíme zákazníkům. Takže i když nám zákazník zaplatí pět dolarů za využití naší služby tak často okamžitě vydělá, neboť obchodník z eshopu obvykle účtuje plnou cenu nebo si dokonce na poštovném přiráží.

A úplně fantastické to bude pro firmy. Za nějakých $20 měsíčně získají de-facto vlastní sklad v Číně kde si mohou zkonsolidovat zásilky od více dodavatelů a poslat je najednou, což jsou nemalé úspory. Navíc můžeme kupř. nalepit nějaké štítky na zboží, vložit manuály apod., prostě komplet fullfilment. Takovou nabídku mít já tak neřeším vlastní sklad Smile

Kompletní ceník je tady: http://www.tiptrans.com/clients/account?priceplan

A ano, dá se s námi komunikovat i v českém (nebo slovenském) jazyce.

Máme první zásilky

image

a také první prodané Premium účty tak věřím, že služba pro přeposílání balíků z Číny má dobrý potenciál.

This entry was posted in Tiptrans. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.